Unique Apartment In Ljubljana

  • 69 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Unique Apartment In Ljubljana is op 25 minuten van de fontein van Robba gelegen en op ongeveer 4 km van een top gezinsvriendelijke plek zoals de Dierentuin van Ljubljana.

De accommodatie heeft een balkon en een kleedruimte met airconditioning voor optimaal comfort. In dit appartement zijn een inloopdouche en een apart toilet voorzien om uw comfort te vergroten. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt deze accommodatie zelfvoorzienende opties zoals een waterkoker, een koelkast en een oven.

Congresplein bevindt zich op ongeveer 10 minuten rijden van het appartement, terwijl Zelena jama busstation binnen handbereik van het pand ligt. Dit appartement ligt op 2 km afstand van het Stadhuis van Ljubljana. Unique Apartment In Ljubljana is gesitueerd in de buurt van Ljubljana treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Unique Apartment In Ljubljana
Cute Tiny Flat
Mobiele prijsaanbieding

Cute Tiny Flat

9.4
Schitterend 20 beoordelingen
342 m van de accommodatie
USD 127 USD 114
per nacht
Green Flat Near The City Center With Free Parking
Mobiele prijsaanbieding

Green Flat Near The City Center With Free Parking

384 m van de accommodatie
Apartmaji Mas 2
Mobiele prijsaanbieding

Apartmaji Mas 2

8.9
Fantastisch 133 beoordelingen
401 m van de accommodatie
USD 180 USD 162
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Ljubljana Jože Pučnik
    29 km

    Treinstations

    Treinstation Ljubljana
    1,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Unique Apartment In Ljubljana?
      Populaire attracties in de buurt van Unique Apartment In Ljubljana zijn onder andere het Stadhuis van Ljubljana, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Unique Apartment In Ljubljana te verblijven?
      Een overnachting in Unique Apartment In Ljubljana kost €111.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Unique Apartment In Ljubljana?
      Restaurants in de buurt van Unique Apartment In Ljubljana zijn onder andere Kuhinja Krusic en HALO PINKI d.o.o restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Ljubljana Jože Pučnik
    29 km

    Treinstations

    Treinstation Ljubljana
    1,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Unique Apartment In Ljubljana

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten